Go Rally

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 4.99
  • Boyut 255.82 MB
  • Sürüm 2.0.6
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Chillingo Ltd

Go Rally indir. Eğlence kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Gelişmiş oyun seçenekleri, çeşitli parçalar, arabalar, bir kariyer modu, çok oyunculu zaman zorlukları ve harika bir parça yaratıcısı olan Go Rally, ihtiyacınız olan tek ralli oyunudur. Oyunda gelişmiş ralli araçlarından birini seçerek zorlu pistte yerinizi alacaksınız. Ralli deneyiminizi üst düzey bir oyun ile yaşamak isterseniz Go Rally mobil oyununu iOS akıllı cihazlarınızda oynamanın tadını çıkarın. Ekranınıza bir çizgi çizin, yarış simgesine dokunun ve hemen kendi parkurunuzu oluşturarak ralli kabiliyetinizi geliştirin. Akıllı cep telefonunuzda hız dolu anlar yaşayıp yaşayamayacağınız hakkında aklınızda soru işaretleri olmasın. Go Rally yarış oyunu ile hız dolu anlar yaşamak için sizi durduracak her hangi bir unsur söz konusu dahi değildir. Ayağınızı gazdan kaldırmadığınız ve direksiyon kontrolünüzü kaybetmediğiniz sürece Go Rally mobil oyununun kazanan kişisi siz olabilirsiniz.

Tepeler, köprüler, kontrol noktaları, patikaları, evleri ve arazileri eklemekten geri kalmayın. İhtiyacınız olan tek şey biraz yaratıcı olmak ve hayal gücünüzü kullanarak büyük ralli pistin, oluşturmak. Go Rally yarış oyununda tek başınıza yer almak istemezseniz oyuna arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Birlikte zorlu bir yarış parkuru üzerinde heyecan dolu anlar yaşamanın tadını çıkarın. Bu muhteşem deneyim içerisinde kaza yapmadan aracınızı pistin sonuna kadar süreceksiniz. Çarpıcı gerçekçi çöller, kutuplar kar atakları, ormanlar ve gelişmiş manzaraları arasında çok çeşitli önceden yapılmış ralli parçalarına karşı kendi performansınızı sergileyin.

Bu muhteşem ralli oyununda oyunculara sunulan roket özelliği her aşamada, arkadaşlarınızla, ailenizle ve oyuncularınızla zamanınızı daha iyi bir hale getirmeye cesaret edip rekabet edeceğiniz kadar hızlıdır. Zorluklar her zaman parkurda kaza yaparak oyun dışı olmanız için tasarlanmıştır. Bunu göz önünde bulundurarak rakiplerinizden önde ilerleyin. Kariyer modu, Rookie'den Master'a kadar sıralamanızı sağlar. Nefes kesen oyun sahneleri ile oyuncuları eğlendirmeyi başaran Go Rally yarış deneyiminde yüksek kaliteli oyun görselleri ve gelişmiş yarış arabaları ile eğlencenize bakın.

Dünyanın her tarafındaki 100 pistten yukarı çıkın ve dünyanın ralli şampiyonu olun. Bu muhteşem oyun modunda sadece cesur kişiler yer alacaktır. Oyunu indirdikten sonra ralli aracınızı seçin ve çeşitli seçenekler doğrultusunda özelleştirerek pistin tozunu artırın. Mükemmel ralli arabaları eşliğinde nefes kesen bir ralli yarışı deneyimi yaşamanın tadını çıkaracaksınız. Oyunun her sahnesi ve araçlar özel olarak tasarlanmıştır. Yönlendirmelerinizi dikkatli bir şekilde yaparak aracınızın sorunsuz bir şekilde pistin sonuna kadar ilerletin. Her hamleniz aracınızı yükseltmek için oldukça önemlidir.

Go Rally indir